CD43-151M 150UH
Extended
Manufacturer
DMBJ
MFR.Part #
CD43-151M 150UH
JLCPCB Part #
C2826651
Package
SMD,4.5x4mm
Description
1.4Ω 150uH 350mA Unshielded Inductor ±20% SMD,4.5x4mm Power Inductors ROHS