CD32-101M 100UH
Extended
Manufacturer
DMBJ
MFR.Part #
CD32-101M 100UH
JLCPCB Part #
C2826628
Package
SMD,3.5x3mm
Description
100uH 2.84Ω 310mA Unshielded Inductor ±20% SMD,3.5x3mm Power Inductors ROHS