CD105-4R7M 4.7UH
Extended
Manufacturer
DMBJ
MFR.Part #
CD105-4R7M 4.7UH
JLCPCB Part #
C2826710
Package
SMD,10x9mm
Description
20mΩ 4.7uH 5.5A Unshielded Inductor ±20% SMD,10x9mm Power Inductors ROHS