CD73-330M 33UH
Extended
Manufacturer
DMBJ
MFR.Part #
CD73-330M 33UH
JLCPCB Part #
C2826683
Package
SMD,7.8x7mm
Description
170mΩ 33uH 850mA Unshielded Inductor ±20% SMD,7.8x7mm Power Inductors ROHS