MH1.25-15AW
MFR.Part #
MH1.25-15AW
JLCPCB Part #
C20613665
Package
Push-Pull,P=1.25mm
Description
-25℃~+85℃ 1 1.25mm 125V 15 15P 1A 1x15P PA Phosphor bronze PicoBlade(MX 1.25) Right Angle Tin UL94V-0 White 弯插,P=1.25mm Wire To Board Connector ROHS