MH1.25-11AB
MFR.Part #
MH1.25-11AB
JLCPCB Part #
C20613825
Package
SMD,P=1.25mm
Description
-25℃~+85℃ 1 1.25mm 11 11P 125V 1A 1x11P Auxiliary Solder Pin LCP Phosphor bronze PicoBlade(MX 1.25) Surface Mount,Vertical Tin UL94V-0 maize-yellow SMD,P=1.25mm Wire To Board Connector ROHS