DL3810-7YM
MFR.Part #
DL3810-7YM
JLCPCB Part #
C20613801
Package
P=3.81mm
Description
1 15A 250V 3.81mm 7P Gold Phosphor bronze P=3.81mm Automobile Connectors ROHS