DL3810-6RFM
MFR.Part #
DL3810-6RFM
JLCPCB Part #
C20613789
Package
P=3.81mm
Description
1 15A 250V 3.81mm 6P Gold Phosphor bronze P=3.81mm Automobile Connectors ROHS