DL25018-10A
Extended
Manufacturer
DLL
MFR.Part #
DL25018-10A
JLCPCB Part #
C22382687
Package
Plugin,P=2.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1 10 10P 1x10P 2.5mm 250V 3A Beige Brass K Pin PA Through Hole Tin UL94V-0 XA Plugin,P=2.5mm Wire To Board Connector ROHS