2EDG-5.08-7ALS
MFR.Part #
2EDG-5.08-7ALS
JLCPCB Part #
C22397898
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
-40℃~+105℃ 1 14~28 15A 1x7P 300V 5.08mm 7 7P Green Screw Screw Connection (M2.5) Through Hole Top Entry Plugin,P=5.08mm Pluggable System Terminal Block ROHS