2EDG-5.08-4YLS
MFR.Part #
2EDG-5.08-4YLS
JLCPCB Part #
C22397902
Package
P=5.08mm
Description
-40℃~+105℃ 1 14~28 15A 1x4P 300V 4 4P 5.08mm Green Screw Screw Connection (M2.5) Through Hole Top Entry P=5.08mm Pluggable System Terminal Block ROHS