2EDG-5.08-3AW
Extended
Manufacturer
DLL
MFR.Part #
2EDG-5.08-3AW
JLCPCB Part #
C22397915
Package
Push-Pull,P=5.08mm
Description
-40℃~+105℃ 1 14~28 15A 1x3P 3 300V 3P 5.08mm Board Side/Socket - Closed Green Right-Angle Push-Pull,P=5.08mm Pluggable System Terminal Block ROHS