2EDG-3.81-4YLS
MFR.Part #
2EDG-3.81-4YLS
JLCPCB Part #
C22397867
Package
P=3.81mm
Description
-40℃~+105℃ 1 14~24 1x4P 3.81mm 300V 4 4P 8A Green Screw Screw Connection (M2) Through Hole Top Entry P=3.81mm Pluggable System Terminal Block ROHS