2EDG-3.81-3AWLS
MFR.Part #
2EDG-3.81-3AWLS
JLCPCB Part #
C22397873
Package
Push-Pull,P=3.81mm
Description
-40℃~+105℃ 1 14~24 1x3P 3 3.81mm 300V 3P 8A Green Right-Angle Screw Screw Connection (M2) Top Entry Push-Pull,P=3.81mm Pluggable System Terminal Block ROHS