2EDG-3.81-2ALS
Extended
Manufacturer
DLL
MFR.Part #
2EDG-3.81-2ALS
JLCPCB Part #
C22397879
Package
Plugin,P=3.81mm
Description
-40℃~+105℃ 1 14~24 1x2P 2 2P 3.81mm 300V 8A Green Screw Screw Connection (M2) Through Hole Top Entry Plugin,P=3.81mm Pluggable System Terminal Block ROHS