MBR20100CT
Extended
Manufacturer
DIYI Elec Tech
MFR.Part #
MBR20100CT
JLCPCB Part #
C2995518
Package
TO-220AB-3
Description
-50℃~+150℃ 1 Pair Common Cathode 100V 150A 20A 50uA@100V 850mV@10A TO-220AB-3 Schottky Diodes ROHS