TGL34-33A
Extended
Manufacturer
(DIOTEC)
MFR.Part #
TGL34-33A
JLCPCB Part #
C3701775
Package
DO-213AA
Description
-50℃~+150℃ 150W 1uA 28.2V 3.3A 31.4V 45.7V TVS Unidirectional DO-213AA ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS