PPH10100
Extended
Manufacturer
(DIOTEC)
MFR.Part #
PPH10100
JLCPCB Part #
C7029306
Package
TO-277
Description
-50℃~+175℃ 1 Independent 100V 10A 150uA@100V 200A 680mV@10A TO-277 Schottky Diodes