P6SMBJ78CA-AQ
MFR.Part #
P6SMBJ78CA-AQ
JLCPCB Part #
C3701737
Description
126V 1uA 4.8A 600W 78V 86.7V Bidirectional TVS DO-214AA(SMB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS