SMF160CA
Extended
Manufacturer
(DIOTEC)
MFR.Part #
SMF160CA
JLCPCB Part #
C3719721
Package
SMF(SOD-123F)
Description
-50℃~+150℃ 160V 178V 1uA 200W 259V 770mA Bidirectional IEC 61000-4-2 TVS SMF(SOD-123F) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS