P6SMBJ40A-AQ
MFR.Part #
P6SMBJ40A-AQ
JLCPCB Part #
C3710478
Description
1uA 40V 44.4V 600W 64.5V 9.3A TVS Unidirectional DO-214AA(SMB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS