P6SMBJ18A
Extended
Manufacturer
(DIOTEC)
MFR.Part #
P6SMBJ18A
JLCPCB Part #
C3710411
Package
DO-214AA(SMB)
Description
-50℃~+150℃ 18V 1uA 20.5A 20V 29.2V 600W TVS Unidirectional DO-214AA(SMB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS