BZT52B13
Extended
Manufacturer
(DIOTEC)
MFR.Part #
BZT52B13
JLCPCB Part #
C3733437
Package
SOD-123F
Description
-50℃~+150℃ 1 Independent 100nA@9V 12.74V~13.49V 13V 500mW SOD-123F Zener Diodes ROHS