P4SMAJ33C
Extended
Manufacturer
(DIOTEC)
MFR.Part #
P4SMAJ33C
JLCPCB Part #
C3700402
Description
-50℃~+150℃ 1uA 33V 36.7V 400W 59V 6.8A Bidirectional TVS SMA(DO-214AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS