P4SMAJ33A-AQ
Extended
Manufacturer
(DIOTEC)
MFR.Part #
P4SMAJ33A-AQ
JLCPCB Part #
C3707066
Package
SMA(DO-214AC)
Description
-50℃~+150℃ 1uA 33V 36.7V 400W 53.3V 7.5A TVS Unidirectional SMA(DO-214AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS