P4SMAJ22
Extended
Manufacturer
(DIOTEC)
MFR.Part #
P4SMAJ22
JLCPCB Part #
C3705553
Package
SMA(DO-214AC)
Description
10.2A 1uA 22V 24.4V 39.4V 400W TVS Unidirectional SMA(DO-214AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS