P4SMAJ14A-AQ
Extended
Manufacturer
(DIOTEC)
MFR.Part #
P4SMAJ14A-AQ
JLCPCB Part #
C3702085
Description
-50℃~+150℃ 14V 15.6V 17.2A 1uA 23.2V 400W Bidirectional TVS SMA(DO-214AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS