P4SMAJ10A
Extended
Manufacturer
(DIOTEC)
MFR.Part #
P4SMAJ10A
JLCPCB Part #
C3706525
Description
-50℃~+150℃ 10V 11.1V 17V 1uA 23.5A 400W TVS Unidirectional SMA(DO-214AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS