BY550-1000
Extended
Manufacturer
(DIOTEC)
MFR.Part #
BY550-1000
JLCPCB Part #
C17532899
Package
DO-201
Description
-50℃~+175℃ 1 Independent 1V@5A 1kV 240A 5A 5uA@1000V DO-201 Diodes - General Purpose ROHS