5.0SMCJ20CA
MFR.Part #
5.0SMCJ20CA
JLCPCB Part #
C3714764
Description
-55℃~+150℃ 154.3A 20V 22.2V 2uA 32.4V 5kW Bidirectional TVS DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS