3.0SMCJ33CA-AQ
Extended
Manufacturer
(DIOTEC)
MFR.Part #
3.0SMCJ33CA-AQ
JLCPCB Part #
C3700848
Package
DO-214AB(SMC)
Description
-50℃~+150℃ 1uA 33V 36.7V 3kW 53.3V 56.2A Bidirectional TVS DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS