3.0SMCJ24CA-AQ
Extended
Manufacturer
(DIOTEC)
MFR.Part #
3.0SMCJ24CA-AQ
JLCPCB Part #
C3710444
Package
DO-214AB(SMC)
Description
-50℃~+150℃ 1uA 24V 26.7V 38.9V 3kW 77.1A Bidirectional TVS DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS