1.5SMCJ24A-AQ
MFR.Part #
1.5SMCJ24A-AQ
JLCPCB Part #
C3705009
Description
-50℃~+150℃ 1.5kW 1uA 24V 26.7V 38.6A 38.9V TVS Unidirectional DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS