1.5SMCJ51A
MFR.Part #
1.5SMCJ51A
JLCPCB Part #
C3709745
Description
-50℃~+150℃ 1.5kW 18.2A 1uA 51V 56.7V 82.4V TVS Unidirectional DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS