1.5SMCJ20
MFR.Part #
1.5SMCJ20
JLCPCB Part #
C3709053
Description
-50℃~+150℃ 1.5kW 1uA 20V 22.2V 35.8V 41.9A TVS Unidirectional DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS