MPB905J1UF36GC3F00R
Extended
Manufacturer
DGCX
MFR.Part #
MPB905J1UF36GC3F00R
JLCPCB Part #
C50346372
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
600V 9uF ±5% 插件,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS