DGCX07D471KOE20
Extended
Manufacturer
DGCX
MFR.Part #
DGCX07D471KOE20
JLCPCB Part #
C49003034
Package
Plugin,P=5mm
Description
1.75kA 150pF@1kHz 250mW 300V 385V 470V 57J 775V Plugin,P=5mm Varistors ROHS