CT81Y5V1KV472K6060BT
Extended
Manufacturer
DGCX
MFR.Part #
CT81Y5V1KV472K6060BT
JLCPCB Part #
C49002964
Package
Plugin,P=5mm
Description
1kV 2.5mm 4.7nF 6.7mm Y5V Plugin,P=5mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS