15EDGVC-2.5-10P-14-00Z(H)
MFR.Part #
15EDGVC-2.5-10P-14-00Z(H)
JLCPCB Part #
C22396733
Package
Push-Pull,P=2.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1 10 10P 150V 1x10P 2.5mm 4A Board Side/Socket - Closed Green Hinged (Snap On) Right-Angle Push-Pull,P=2.5mm Pluggable System Terminal Block ROHS