DG127A-5.08-06P-14-1000A(H)
MFR.Part #
DG127A-5.08-06P-14-1000A(H)
JLCPCB Part #
C730363
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
-40℃~+105℃ 0.5~1.5 12A 14~26 2 2x3P 3 300V 5.08mm 6P Green Through Hole 插件,P=5.08mm Screw Terminal Blocks ROHS