15EDGKN-3.5-04P-14-00A(H)
MFR.Part #
15EDGKN-3.5-04P-14-00A(H)
JLCPCB Part #
C7603442
Package
P=3.5mm
Description
-40℃~+105℃ 0.2~1.5 1 16~26 1x4P 3.5mm 300V 4 4P 8A Green P=3.5mm Pluggable System Terminal Block ROHS