DG250-2.5-03P-11-00A(H)
Extended
Manufacturer
DEGSON
MFR.Part #
DG250-2.5-03P-11-00A(H)
Description
-40℃~+105℃ 0.2~0.5 1 1x3P 2.5mm 20~24 250V 3 3P 7A - Spring Clamp System Terminal Block ROHS