15EDGKN-3.5-03P-14-00A(H)
MFR.Part #
15EDGKN-3.5-03P-14-00A(H)
JLCPCB Part #
C7603441
Package
P=3.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1 16~25 1x3P 3 3.5mm 320V 3P 9.5A Male Plug P=3.5mm Pluggable System Terminal Block ROHS