DZ127R-11-06-25
MFR.Part #
DZ127R-11-06-25
JLCPCB Part #
C2935946
Package
Plugin,P=1.27mm
Description
1 1.27mm 1A 1mm 1x6P 2.5mm 3mm 6P Black Brass Gold Pin Header Through Hole 插件,P=1.27mm Pin Headers ROHS