WI1210UC27NJST-HF
Extended
Manufacturer
DDY
MFR.Part #
WI1210UC27NJST-HF
JLCPCB Part #
C18221342
Description
1.8GHz 110mΩ 1A 27nH 50@300MHZ Wire-wound chip inductor ±5% 1210 Inductors (SMD) ROHS