SFE8040A-6R8M-F-HF
MFR.Part #
SFE8040A-6R8M-F-HF
JLCPCB Part #
C22464226
Package
SMD,8x8mm
Description
30mΩ 4A 5.2A 6.8uH ±20% SMD,8x8mm Power Inductors ROHS