SFEK4020A-100M-HF
MFR.Part #
SFEK4020A-100M-HF
JLCPCB Part #
C22464395
Package
SMD,4x4mm
Description
10uH 190mΩ 2.35A 3.5A ±20% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS