SFE5020B-180M-F-HF
MFR.Part #
SFE5020B-180M-F-HF
JLCPCB Part #
C22464111
Package
SMD,5x5mm
Description
1.3A 1.3A 18uH 218mΩ ±20% SMD,5x5mm Power Inductors ROHS