SFE4015B-101M-F-HF
MFR.Part #
SFE4015B-101M-F-HF
JLCPCB Part #
C22463960
Package
SMD,4x4mm
Description
100uH 2.345Ω 350mA 400mA ±20% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS