DSE453226-4R7M-HF
MFR.Part #
DSE453226-4R7M-HF
JLCPCB Part #
C22464004
Package
SMD,4.5x3.2mm
Description
1.5A 1.8A 126mΩ 4.7uH ±20% SMD,4.5x3.2mm Power Inductors ROHS